Prodej rodinného domu nedaleko Prahy

Tursko, Praha-západ

DOSTUPNÉ BYDLENÍ HNED ZA PRAHOU

Pokud hledáte dostupné bydlení kousek za Prahou, tahle nabídka vás bude zajímat.

V exkluzivním zastoupení vám nabízím kompletně zrekonstruovaný rodinný dům v obci Tursko s podlahovou plochou 120m². Dispozici domu v přízemí tvoří technická místnost, koupelna s toaletou, kuchyň a obývací pokoj. V prvním patře najdete předsíň, druhou koupelnu s toaletou a dvě ložnice. 

Plně vybavená kuchyň
Podlahová plocha

120 m2

Rekonstrukce

v roce 2022

Zahrada

112 m2

Metro Bořislavka

15 minut autem

NA PRODEJ

RODINNÝ DŮM ZA PRAHOU

3+KK, 120 m2

KLIDNÁ LOKALITA

PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI

Během rozsáhlé rekonstrukce která byla dokončena v roce 2022 bylo myšleno opravdu na všechno. Spodní část domu – nové betony, omítky, elektroinstalace, odpady a odizolování domu nopovou folií. Vrchní část – nové trámy, izolace, střešní krytina, sádrokartony, elektroinstalace, odpady. Nová je i fasáda a zateplení celého domu.

Nemovitost je částečně vybavená – kuchyň: sklokeramická deska, horkovzdušná trouba a digestoř značky Gorenje, lednice Beko. V obývacím pokoji se nachází krbová kamna kterými je možno si v zimě vytápět, Vytápění je ale primárně řešeno elektrickými sálavými konvektory, v přízemí je podlahové topení – obývací pokoj a kuchyň. (spotřeba elektřiny za rok ve třech lidech je cca 35.000,- Kč). Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je samozřejmě napojen na kanalizaci a vodovodní řád – ten je napojen pouze v kuchyni protože zbytek domu (koupelny) čerpá vodu ze studny – díky tomu dochází ke značné úspoře. Voda ze studny je samozřejmě pitná.

Využít můžete internet od Cetinu. Plyn je na hranici pozemku.

Dům je tedy na další řádku let připraven a nebude tak potřeba žádná velká investice. Kde ale můžete pustit uzdu svojí fantazii je zahrada (112m²). Zahrada je aktuálně prakticky nevyužívaná, nachází se na ni i kůlna (20m²) kterou lze přestavit na garáž, nebo z ni udělat altán pro příjemné chvilky v letních měsících. Případně můžete kůlnu odstranit a využít prostor dle vašich představ. 

Dům je hotový na další řadu let, na zahradě ale můžete realizovat svou myšlenku

V obci Tursko je veškerá občanská vybavenost – mateřská i základní škola s družinou, sportoviště, obchod s potravinami, hospoda, cukrárna, pošta. 
V okolí je spousta možností kam se podívat na výlet – hrad Okoř, zoopark Zájezd, lesy, rybníky, cyklotrasy. 

Pokud vlastníte auto, tak autem jste za 15 minut v Dejvicích. Na autě nebudete závislí, protože z Turska jezdí autobus směr Bořislavka (metro) kde budete za 23 minut. Na letišti Václava Havla jste do 15 minut. 

S financováním vám ráda pomůže moje kolegyně z finančního sektoru.

Pokud máte zájem o více informací neváhejte mě kontaktovat. Uvidíme se na prohlídce.

TENTO DŮM JSME UMÍSTILI NA TRH ZA CENU

9 290 000 Kč

Galerie