Prodej bytu 156m2 v srdci Dejvic – PRODÁNO

Buzulucká ul., Praha 6 – Dejvice

Spousta prostoru hned vedle kulaťáku

Pokud hledáte moře prostoru pro svou rodinu nebo byt, který dispozičně upravíte a budete pronajímat, mám tu pro vás zajímavou nabídku v samém srdci Dejvic.

Plocha

156 m2

Rekonstrukce

v roce 2005

Letiště

15 min

Sklep

25 m2

NA PRODEJ

PODKROVNÍ BYT V PRAŽSKÝCH DEJVICÍCH

4+1, 156 m2

Z oken výhled na kulaťák

Okna bytu vedou na 3 sv. strany

Byt se nachází ve 4. patře cihlového domu, který je ve výborném stavu. Dispozici bytu tvoří 4 velké pokoje, všechny s podlahovou plochou přes dvacet metrů čtverečních, dvě předsíně, dvě komory, dvě toalety, koupelna a samostatná kuchyně. Co se týká technických parametrů, v bytě byly měněny rozvody elektřiny i vody, teplou vodu a vytápění zajišťuje kombinovaný plynový kotel. Střecha prošla rekonstrukcí v roce 2003. Na podlahách – parkety, koberec, PVC, keramická dlažba a plovoucí podlaha. V domě aktuálně není osobní výtah, ale do budoucna tato možnost není vyloučena. K dispozici je alespoň nákladní výtah, který je možno využít pro zavazadla, nákupy, kočárek, stavební materiály a podobně. K bytu náleží sklep se skvělými 25 m2.

Byt je určený pro někoho, kdo touží po obrovském prostoru, který si upraví k obrazu svému. Nicméně tato nemovitost má i komerční potenciál – na Praze 6 je velká poptávka po velkých bytech s neprůchozími pokoji. Lze jej snadno upravit až na 5 neprůchozích pokojů s malou kuchyní. Rád vám poskytnu informace o možné výši nájemného.

Dům se nachází na dohled od Vítězného náměstí. Dostupnost do centra je tedy prakticky ideální, využít můžete metro, autobus i tramvaj – vše do 3 minut chůzí. Revitalizovaný vnitroblok nabízí využití jak pro děti, tak pro starší generaci – posilovací hřiště, pískoviště, lavičky a naprostý klid. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti – úřady, restaurace, divadla (Semafor, Divadlo Spejbla a Hurvínka), městská knihovna, farmářské trhy, spoustu škol a školek. Na letišti jste za 16 minut autem.

Pro relaxaci nový majitel jistě ocení Stromovku vzdálenou 1,5 kilometru, případně po pár minutách tramvají jste u Divoké Šárky.

Byt je možné financovat hypotékou, pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

TENTO BYT JSME UMÍSTILI NA TRH ZA CENU

13 240 000 Kč

Galerie

Dokumenty a technické parametry