Prodej rodinného domu na Babě, Praha 6 – PRODÁNO

Krohova ulice, Dejvice – Praha 6

BYDLENÍ VE VILOVÉ ČTVRTI BABA

V exkluzivním zastoupení majitele nemovitosti vám nabízím řadový rodinný dům o dispozici 6+kk před totální rekonstrukcí ve vilové čtvrti Baba na Praze 6. Dům byl zkolaudován v roce 1987 a prodáván je také původními majiteli. Nemovitost tedy čeká rekonstrukce, díky které si tak nový majitel vytvoří domov dle svých představ.

Podlahová plocha

108 m2

Letiště V. Havla

12 km

Terasa

23 m2

Garáž

13,8 m2

NA PRODEJ

ŘADOVÝ DŮM V REZIDENČNÍ ČTVRTI

6+KK, 156 m2

Šárecké údolí za dveřmi

Zahrada – 124 m2

Dům se nachází ve slepé ulici Krohova, která tak poskytuje klid a soukromí. Celá čtvrť je v těsném sousedství s přírodní památkou Šárecké údolí ze kterého se dostanete přes Tichou Šárku až do Divoké Šárky. Procházky nebo vyjížďky na kole v netknuté přírodě jsou opravdu balzám na duši. Sám jsem tamtudy nejednou jel.

Jedná se o komplexní bydlení, kdy jste za 20 minut v centru, nebo třeba na letišti a zároveň máte zeleň hned za barákem. Po 12 minutách chůze dojdete ke Zřícenině Baba odkud je parádní výhled na Dejvice, Tróju a vlastně na celou Prahu. Ne nadarmo je toto místo jedno z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších v celé Praze.

Dům je v původním stavu po velmi pečlivém majiteli. Důkazem toho může být spoustu vychytávek, které zde zanechal, například montážní jáma v garáži, dvě nádrže na dešťovou vodu, atd. Z věcí, které vás mohou zajímat při plánování rekonstrukce, vypíchnu opravu střechy v létě r. 2015, kdy byla provedena její generální oprava.

Dispozici domu tvoří kuchyň, prostorná jídelna s krbem a obývací pokoj. V prvním patře se nachází 4 samostatné místnosti, šatna, koupelna a toaleta. Jeden pokoj disponuje vstupem na 23m2 velkou terasu. Z pokoje na druhé straně se dostanete na lodžii s výhledem do zahrady.

Ze současné jídelny vstoupíte na zahradu, respektive malou terasu, která skrývá poklop do menšího sklepa, jenž sloužil jako prostor pro ukládání vypěstované zeleniny a ovoce.

Na zahradě jsou aktuálně 4 jabloně, višeň, černý a červený rybíz, angrešt, jahody a mohl bych pokračovat – majitel byl vášnivý pěstitel. V rohu pozemku je vybudovaná dřevěná uzamykatelná kůlna pro nářadí potřebné k údržbě zahrady.

V roce 2013 byl zde instalován nový turbo kotel, včetně nového komínu. Dům je jinak napojen na všechny inženýrské sítě a je jen na novém majiteli jaké materiály a technologie pro své nové bydlení využije.

600 metrů od domu je vzdálená autobusová zastávka MHD, ze které se dostanete na Bořislavku, nebo na Hradčanskou, záleží jakým směrem se vydáte.

TENTO DŮM JSME UMÍSTILI NA TRH ZA CENU

17 990 000,- Kč

Galerie